APEpay

ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ
--- Algeria - U21 League 1 ---
MC Alger U21-JS Kabylie U21 (18:45)
--- Algeria - Ligue 1 ---
CS Constantine-HB Chelghoum Laïd (18:45)
NA Hussein Dey-RC Arbaâ (18:45)
Olympique Médéa-US Biskra (18:45)
Paradou AC-USM Alger (18:45)
RC Relizane-CR Belouizdad (18:45)
NC Magra-MC Oran (18:45)
--- Argentina - Prim B Nacional ---
Independiente Rivadavia-Εστουντιάντες Caseros (0:00)
Agropecuario-Brown de Adrogué (2:10)
--- Armenia - Premier League ---
Junior Sevan-Noah
--- Australia - New South Wales ---
Mt Druitt Town-Blacktown City (1 - 1)
Wollongong Wolves-North Shore Mariners (2 - 3)
--- Australia - Queensland ---
Gold Coast Knights-Logan Lightning
--- Australia - South Australian ---
Campbelltown City-Adelaide City (0 - 2)
--- Australia - Victoria Division One ---
Pascoe Vale-Northcote City (7 - 0)
--- Australia - Victoria ---
Oakleigh Cannons-Eastern Lions (1 - 1)
--- Australia - Northern Territory Premier League ---
Darwin Hearts-Uni Azzurri (0 - 1)
--- Australia - Victoria NPL Youth League ---
Oakleigh Cannons U21-Eastern Lions U21 (4 - 1)
--- Australia - Brisbane ---
The Gap-Univ. Queensland (13:30)
Western Spirit-Acacia Ridge (13:30)
--- Australia - Brisbane Reserves Premier League ---
The Gap U23-Univ. Queensland U23 (11:30)
Western Spirit U23-Acacia Ridge U23 (11:30)
--- Austria - Landesliga: Wien ---
Ostbahn XI-Dinamo Helfort (19:00)
--- Austria - Landesliga: Kärnten ---
Lendorf-Wolfsberg (20:00)
--- Austria - Landesliga: Steiermark ---
Voitsberg-Ilz (20:00)
Fürstenfeld-Lebring (20:00)
Gnas-Leoben (20:00)
Mettersdorf-Hitthaller St. Michael (20:00)
Union RB Weinland Gamlit-Liezen (20:00)
Rottenmann-Lafnitz II (20:00)
--- Austria - Landesliga: Salzburg ---
Thalgau-Adnet (19:30)
Hallwang-Puch (20:00)
--- Austria - Landesliga: Oberösterreich ---
Grün Weiß Micheldorf-Donau Linz (20:00)
Bad Schallerbach-Union St. Florian (20:00)
Union Edelweiß-Weißkirchen / Allhaming (20:00)
--- Austria - Regionalliga: Mitte ---
Kalsdorf-Gurten (20:00)
Bad Gleichenberg-Sturm Graz II (20:00)
Spittal-St. Anna (20:15)
--- Austria - Regionalliga: Ost ---
Mauerwerk-Stripfing (19:30)
Mannsdorf-TWL Elektra (20:00)
Back to top button